👉Zapisaliście się już na studia🙋!
📢Rekrutacja trwa‼️
📌Dlatego przedstawiamy kolejną, dzisiejszą absolwentkę 👉– Patrycję, która ukończyła studia na kierunku 👉Praca socjalna i obecnie jest aktywnym zawodowo pracownikiem socjalnym, zajmującym się każdym działem pomocy społecznej.
📌Studia wspomina bardzo miło jako czas nauki📙, zabawy🎊 i zdobywania cennego doświadczenia, pozwalającego łatwiej zaadaptować się do nowych wyzwań.
📌Ponadto w trakcie studiów działała aktywnie w Studenckim Kole Naukowym Pracowników Socjalnych, pełniąc funkcję Przewodniczącej. Natomiast tematem pracy magisterskiej 📃Patrycji była „Prawda i kłamstwo w przestrzeni działalności służb społecznych środowiska osób starszych”.
📌Patrycja ma również bardzo ważną podpowiedź dla przyszłych studentów i studentek pracy socjalnej 📢 – skupcie się przede wszystkim na kontaktach z drugim człowiekiem✅, na trenowaniu empatii i asertywności jednocześnie, gdyż na zajrzenie do aktów prawnych zawsze znajdzie się czas.
***
✅Studia na kierunku Praca socjalna adresowane są do osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień do wykonywania zawodu pracownika socjalnego, pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu różnorodnych form pomocy, kierowanej do osób i grup zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym.
📌Studia na tym kierunku można podjąć, zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej, na poziomie licencjackim i magisterskim.
➡️ Pełna oferta studiów na Wydziale Nauk Społecznych:
***
📌Już wkrótce sylwetki kolejnych studentów i absolwentów studiów na kierunkach Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Opolskiego.
👉Zapraszamy do śledzenia naszej akcji oraz do studiowania‼️