W najbliższy poniedziałek i wtorek – 14 i 15 czerwca 2021 r. – zapraszamy na Wirtualne Dni Otwarte Uniwersytetu Opolskiego. Na platformie uniopole.webexpo.pl dowiecie się wszystkiego o naszej uczelni.

Każdy z dwunastu wydziałów Uniwersytetu Opolskiego zaprezentuje się na wirtualnym stoisku, a jego przedstawiciele dostępni będą na internetowych czatach i odpowiedzą na wszystkie wasze pytania.

Na platformie Wirtualnych Dni Otwartych znajdziecie listę kierunków, jakie proponujemy Wam na rok akademicki 2021/2022, wraz z linkami do opisu kierunku i do odpowiedniej komisji rekrutacyjnej.

Kandydacie, krok po kroku, a raczej klik po kliku dowiesz się wszystkiego, co cię interesuje. Pomożemy ci wybrać twój wymarzony kierunek studiów.

Bądźcie z nami 14 i 15 czerwca w godzinach od 11 do 15.

Link do platformy WDO będzie aktywny na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia.

Źródło: https://uni.opole.pl/page/4267/kandydacie-zapraszamy-na-wirtualne-dni-otwarte-to-juz-14-i-15-czerwca