Studenci pierwszych lat Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Opolskiego,
Zapraszamy Studentów lat pierwszych do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, które ma na celu pozyskanie Państwa opinii na temat oferty edukacyjnej Wydziału Nauk Społecznych oraz efektywności podejmowanych działań promocyjnych. Badanie obejmuje dwie grupy pytań: informacje podstawowe oraz ocenę oferty dydaktycznej i działań promocyjnych WNS UO. Ankieta przeprowadzana jest przez Dziekanat dydaktyczny WNS, w celu poprawy i rozwoju działań promocyjnych i projakościowych.
Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy. By rozpocząć badanie, należy wejść na stronę Wydziału Nauk Społecznych (http://wns.uni.opole.pl/), gdzie w dniach od 25 października do 19 listopada 2021 r. będzie aktywna ankieta do wypełnienia (w języku polskim i w języku angielskim, dla studentów zagranicznych).  Ankietę można wypełnić zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, z dowolnego miejsca na Uczelni i poza nią.
Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut. Ankietę wypełnia się, zaznaczając właściwą odpowiedź lub wpisując konkretne informacje. Bardzo prosimy o wypełnienie także dolnego okna, w którym można wpisać komentarz, podzielić się uwagami, wskazać zalety lub wady podejmowanych przez WNS działań promocyjnych. Po wypełnieniu ankiety należy kliknąć opcję Prześlij na dole strony.
Badanie jest anonimowe, co oznacza że po zapisaniu wypełnionej ankiety w bazie danych nie zostaje zachowana żadna informacja, dzięki której możliwe byłoby powiązanie udzielonych odpowiedzi z osobą wypełniającą kwestionariusz ankiety. Zapisane zostają tylko udzielone przez Państwa odpowiedzi. Wypełniony kwestionariusz przesyłany jest automatycznie, jako informacja poufna, do pracownika odpowiedzialnego za ankietyzację na WNS UO.
Termin realizacji badań: od 25 października do 19 listopada 2021 r.
Szanowni Państwo, bardzo proszę o potraktowanie badania ankietowego jako istotnej  aktywności we wspólnych wysiłkach, by przyszli kandydaci na studia Na Wydziale nauk Społecznych UO mogli otrzymać rzetelne i przydatne informacje dotyczące oferty edukacyjnej naszego Wydziału.
Z wyrazami szacunku. Dr hab. Anna Weissbrot-Koziarska, prof. UO, Dziekan WNS UO
– wersja polska ankiety – https://docs.google.com/forms/d/1F4z0zxWhJEVOw1kPjlyX9Z1q6CZ7fNKH78cR41e4IuQ/edit?usp=sharing
– wersja angielska ankiety – https://docs.google.com/forms/d/1aGLgdYEMHOpSnCNsn7gi4v0UUhaTU5SCjhFuZPVaLps/edit?usp=sharing

ENGLISH VERSION

First-year students of the Faculty of Social Science, We would like to invite first-year students to take part in a survey which is aimed at gaining your opinion on the educational offer of the Faculty of Social Sciences and the effectiveness of promotional activities undertaken. The survey includes two groups of questions: background information and evaluation of the educational offer and promotional activities of the faculty. The survey is conducted by the Dean’s Office of the FSS in order to improve and develop promotional and pro-quality activities.
Participation in the survey is voluntary and anonymous. To start the survey, please, go to the link: COMPLETE THE SURVEY, where you will find an active questionnaire to be completed (in Polish or English). It will be available from 25.10. and 30.11.2021. The questionnaire can be completed both on computers and on mobile devices, such as a smartphone or tablet, from any place at the University and beyond.
The survey takes a few minutes to complete but please remember to fill in the bottom window, where you can enter a comment and indicate strengths or weaknesses of promotional activities of the FSS. After completing the questionnaire, click Send at the bottom of the page.
The survey is anonymous, which means that after saving the completed survey in the database, no information is retained that would enable linking the answers to a person filling in the questionnaire. Only your answers will be recorded. The completed questionnaire is automatically sent, as confidential information, to the staff member responsible for the survey at the Faculty of Social Sciences.
The survey will be available on our website between 25.10. and 30.11.2021. https://docs.google.com/forms/d/1aGLgdYEMHOpSnCNsn7gi4v0UUhaTU5SCjhFuZPVaLps/edit?usp=sharing
Please treat the survey as an important part of our joint efforts to ensure that future candidates for studies at the Faculty of Social Sciences of the UO can receive reliable and useful information about the educational offer of our Faculty.
Dr hab. Anna Weissbrot-Koziarska, prof. UO Dean of Faculty of Social Science