⁉️Zapisaliście się już na studia? – jeśli jeszcze nie, to pamiętajcie – rekrutacja nadal trwa!📣
👉Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejną absolwentkę – Małgorzatę, która od początku wiedziała, że chce pracować z ludźmi. W związku z tym ukończyła studia na kierunku Praca socjalna.
👉Obecnie spełnia się zawodowo, prowadząc Centrum Informacyjno-Edukacyjne „Senior” w Opolu. Małgorzata bardzo lubi działania społeczne, szczególnie te, zostawiające po sobie trwały ślad, dlatego też często angażuję się na rzecz lokalnej społeczności.
👉Nasza absolwentka ma również bardzo ważne podpowiedzi dla przyszłych studentów i studentek pracy socjalnej – w trakcie studiowania istotne jest by znaleźć czas na wszystko, zarówno na przyjaźń, miłość, jak i odpoczynek. Ponadto warto nawiązywać współpracę z instytucjami, w których można zdobyć praktyczne umiejętności – być może właśnie w tych miejscach znajdziecie odpowiedź na pytanie – czy wybraliście właściwą drogę!
***
✳️Studia na kierunku Praca socjalna przygotowują do wykonywania zawodu pracownika socjalnego, organizatorów i animatorów pomocy społecznej i samopomocy, do różnorodnych działań społecznych w zakresie zaspokajania potrzeb życiowych podopiecznych, zapobiegania i wychodzenia z trudnych sytuacji życiowych, poprawy jakości życia, a także do działania społecznego w różnorodnych grupach i środowiskach.
✳️Studia na kierunku Praca socjalna można podjąć, zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej, na poziomie licencjackim i magisterskim.
✳️Lista instytucji, w których można starać się o zatrudnienie po ukończeniu studiów z Pracy socjalnej jest niezwykle długa. Zachęcamy do zapoznania się z nią na stronie z tegoroczną ofertą studiów na Wydziale Nauk Społecznych.
➡️ Pełna oferta studiów na Wydziale Nauk Społecznych:
***
🫵Już wkrótce sylwetki kolejnych studentów i absolwentów studiów na kierunkach Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Opolskiego.
Zapraszamy do śledzenia naszej akcji oraz do studiowania‼️