Witamy po dłuższej przerwie, wracamy do regularnych postów, dotyczącej naszej działalności naukowej.
Tydzień temu w środę (21.06.23) odbyło się już ostatnie w tym roku spotkanie Koła Naukowego Pracowników Socjalnych, na którym zostały poruszone tematy dotyczące planów na przyszły semestr naszej działalności:
  • Współorganizacja wraz z Kołem Naukowym Pedagogów Uniwersytetu Opolskiego Ogólnopolskiej Studencka Konferencja Naukowa pt: „Patologie – Profilaktyka – Rodzina”.
  • Współpraca z Kołem Naukowym Bona Fides działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.
  • Prace nad monografią studencką  – o pomoc poprosiliśmy Pana mgr Sławomira Kanię, który opowiedział NAM jak przygotować się do pisania pierwszego artykułu naukowego w życiu.
Do zboczenia w przyszłym semestrze !!! 😊
Autor postu: Kalina Fredman