Medale z masy solnej w Świetlicy środowiskowej “CEGIEŁKA”

W dniu 15.04.2016 r. członkinie Studenckiego Koła Naukowego Pracowników Socjalnych Patrycja Stankiewicz oraz Marta Wójcik przeprowadziły warsztaty dla wychowanków świetlicy środowiskowej “CEGIEŁKA”. Tematem zajęć było zrobienie medali z masy solnej dla Prelegentów występujących w Konferencji Kół Naukowych, Doktorantów i Studentów “Pedagogika i praca socjalna w cyklu życia. Człowiek. Rodzina. Społeczeństwo”, która odbędzie się 20 kwietnia 2016 r. w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. Każdy prelegent otrzyma jedyny w swoim rodzaju upominek z masy solnej, w ramach podziękowania za wystąpienie.
Dla dzieci była to doskonała okazja do zrobienia dobrego uczynku, potrenowania swoich umiejętności rzeźbiarskich i plastycznych, oraz cierpliwości. Całe warsztaty upłynęły nam w bardzo przyjemnej atmosferze. Zapraszamy do obejrzenia gotowych prac!

Zdjęcia zrobione przez pracowników świetlicy środowiskowej”CEGIEŁKA”