Szanowni Studenci,
W dniach od 17 kwietnia godz. 0:00 do 14 maja godz. 23.59 br. będzie realizowana na Uniwersytecie Opolskim Procedura SDJK-O-U16 Oceny pracowników jednostek administracji Uniwersytetu Opolskiego.
Ocena dokonywana przez studentów będzie prowadzona poprzez system USOSweb. Ocenie podlegać będą pracownicy wybranych jednostek administracyjnych Uniwersytetu Opolskiego w roku akademickim 2022/2023.
Kwestionariusze ankiet wypełniane są anonimowo przez studentów: studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich. Student dobrowolnie wypełnia kwestionariusz ankiety, po zalogowaniu się na swoje osobiste konto w USOSweb. By rozpocząć badanie, należy po zalogowaniu na konto USOSweb, wybrać opcję Mój USOS lub z bocznego menu: Ankiety, otworzyć ankietę, klikając w nazwę wybranej jednostki administracyjnej. Po udzieleniu odpowiedzi ankiety są automatycznie przesyłane do pracownika odpowiedzialnego za ankietyzację w Biurze Jakości Kształcenia. Dalszy sposób postępowania jest zgodny z Procedurą SDKJ-O-U16.

Zapraszam Państwa do udziału w badaniach.
Dr hab. Anna Weissbrot-Koziarska, prof. UO – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych