Studencie! Studentko!

Włącz się w organizację Polskich Dni Montessori, które odbędą się w dniach 2-4 czerwca 2023 roku na Wydziale Nauk Społecznych UO w Opolu przy ul. Oleskiej 48.

Uniwersytet Opolski (Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Filologiczny) jest współorganizatorem tego wydarzenia. Chcąc zorganizować wydarzenie na jak najwyższym poziomie potrzebujemy do pomocy w ramach wolontariatu min. 60 osób. Studenci chętni do pomocy otrzymają zaświadczenie, które będzie wliczało się w kryteria Stypendium Rektora. Ponadto każdy z wolontariuszy otrzyma możliwość uczestnictwa w wybranych przez siebie warsztatach prowadzonych w trakcie wydarzenia.

Kontakt ws. wolontariatu: mgr Agnieszka Bąkowska, tel. 606166924, abakowska@uni.opole.pl

Termin zgłoszeń na wolontariat: do 24 kwietnia 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się pod LINKIEM.