W dniach 4 i 18 lipca 2024 roku odbyły się obrony prac dyplomowych Studentów studiów licencjackich (stacjonarnych i niestacjonarnych) oraz magisterskich (niestacjonarnych). Jesteśmy niezwykle dumni z Waszego zaangażowania, ciężkiej pracy i osiągniętych sukcesów. Wasze prace są świadectwem nie tylko Waszych umiejętności, ale również pasji do pomagania innym.
Dziękujemy wszystkim wykładowcom, promotorom, recenzentom i osobom wspierającym za ich wkład i wsparcie w procesie kształcenia naszych (już) absolwentów.

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani dołączeniem do grona przyszłych specjalistów w zakresie pracy socjalnej, mamy świetne wiadomości! Nasz kierunek Praca Socjalna na Uniwersytecie Opolskim oferuje bogaty program studiów, który przygotowuje do pracy w wielu różnorodnych środowiskach i daje realne możliwości zmieniania świata na lepsze.

Nie czekaj, zapisz się już dziś i dołącz do naszej społeczności!